Dream Night Free LiveWallpaper 1.2.5 (Android)

Dream Night Free LiveWallpaper

Dream Night Free LiveWallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dream Night Free LiveWallpaper, telefon yada tabletlerinizin ekranlarına baktıkça rahatlamak istiyorsanız kullanmanız gereken canlı duvar kağıdı uygulamalarından bir tanesidir.

Dream Night Free LiveWallpaper, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz oldukça etkileyici bir Android canlı duvar kağıdı uygulamasıdır. Uygulamanın teması olarak güzel renk tonları ile oluşturulmuş gece görüntüsü seçilmiş. Siyah, turkuaz ve mavi tonları kullanılarak özel olarak hazırlanmış canlı duvar kağıdının gerçekten rahatlatıcı bir etkisi olduğunu söyleyebilirim.

Günlük yaşantımızda ellerimizden düşmeyen mobil cihazlarımızı kişiselleştirerke bu tür ufak detaylar sayesinde kullanırken biraz da olsa rahatlayarak stres atabiliriz.

Farklı ay görünümleri, ağaçlar ve yıldızların bulunduğu canlı duvar kağıdı tüm Android cihazlarınızın ekranında oldukça güzel duracaktır. Özellikle cihazlarınızın ekranı ne kadar büyükse duvar kağıdını o kadar rahat görebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olduğu için ekstra özelliklerden yararlanamıyorsunuz. Fakat beğenmeniz durumunda ücretli versiyonunu satın alarak ekrandaki ağaçları oynatarak istediğiniz yere taşıyabilir, kuş seslerini açabilir, sahne hızını arttırıp azaltabilir ve ekrandaki ayın bataryanızın doluluk oranını göstermesini sağlayabilirsiniz.

Siz de rahatlatıcı ve ücretsiz bir canlı duvar kağıdı uygulaması arıyorsanız Dream Night Free LiveWallpaper uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR