Drupe

Drupe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drupe uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan rehberinizi ve iletişiminizi yönetebiliyorsunuz.

Drupe uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında bulunan kişi listelerini iletişim uygulamalarıyla aynı anda ve tek bir noktadan kullanabilmek için deneyebilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem kolay kullanılır menüleri ve sadeliği, hem de çok sayıdaki işlevi sayesinde kullanırken pek çok iletişim amaçlı işinizin kolaylaşacağını söyleyebilirim.

Uygulamanın içerisinde yer alan kişi rehberi çok basit bir şekilde erişebileceğiniz bir yapıda tasarlanmış ve elinizi ekranda kaydırdığınızda direkt olarak bu kişilerin belirlediğiniz iletişim uygulaması kullanılarak aranmasını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamayı ayrı olarak açmanın gerekmemesi ve Facebook Messenger gibi bir küçük noktadan açılır halde kullanılması ise her an elinizin altında olmasını sağlıyor. Butonun şekli ve konumlandırılışı ise cihazınızdaki diğer işlemlerinize pek engel olmayacaktır. Belirlediğiniz favori iletişim uygulamasına ek olarak diğer uygulamaların da kişilerinize ulaşmak için anında kullanılabilir olmaları bu konuda sorunsuzca hareket etmenizi sağlayacaktır.

Kişiler arasında gruplar oluşturabilme ve hepsine aynı anda ulaşabilme yeteneği ise tek tek uygulamalarda gruplarla uğraşma yerine Drupe içerisinden grubunuzu yönetmenizi sağlıyor. Gerçekleştirilen görüşmelerin kayıtlarının tutulması ise ne zaman kiminle ne şekilde iletişime geçtiğinizi daha sonra yeniden incelemenize imkan tanıyor.

Yeni ve etkili bir rehber yönetimi yahut iletişim uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR