DuckTales: Remastered

DuckTales: Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DuckTales: Remastered klasik platform oyununun yenilenmiş versiyonudur

DuckTales: Remastered seneler önce Nintendo oyun konsolu NES için yayınlanmış olan klasik platform oyunu DuckTales'in günümüz teknolojisiyle yenilenmiş mobil versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için yenilenmiş bu Varyemez Amca oyunu bize Disney'in en sevilen çizgifilm kahramanlarından olan Varyemez Amca ile sürükleyici bir maceraya atılma imkanı veriyor. Varyemez Amca ile atıldığımız bu sürükleyici macerada dünyanın birçok farklı noktasına yolculuk ederek büyük hazineleri keşfetmeye ve servetimizi daha da zenginleştirmeye çalışıyoruz. 5 büyük hazine peşinde koştuğumuz bu oyunda Himalayalar'ın zirvelerini, Amazon ormanlarını, vampirler lordu Kont Drakula'nın yaşadığı topraklar olan Tansilvanya'yı, Afrika madenlerini ve hatta Ay'ı ziyaret ediyoruz. Varyemez Amca'nın gizli haritasının bize yol gösterdiği bu yolculukta yalnız da değiliz; kötü kalpli büyücü Magica De Spell ve Beagle çetesi bizi durdurmak için peşimizi bırakmıyor. Varyemez Amca minik yeğenlerini kurtarmak için büyük tehlikelerle yüzleşiyor ve biz de ona eşlik ediyoruz.

DuckTales: Remastered yenilenmiş ve geniş ekranlar ile uyumlu hale getirilmiş grafikler içeriyor. Renkli, 2 boyutlu çizgi grafiklere yer veren yenilenmiş DuckTales görsel olarak tatmin edici bir içeriğe sahip. Oyun içerisinde yüksek tansiyonlu bölüm sonu canavarı savaşları, bize geçici avantaj sağlayan bonuslar ve mücevherleri topladıkça açılan sanatsal çalışmalar bizi bekliyor. Oyunu Bluetooth kontrol cihazlarını kullanarak da oynayabilmeniz mümkün.

YORUMLAR