Dungeon Crawlers HD 2.0.6 (Android)

Dungeon Crawlers HD

Dungeon Crawlers HD
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dungeon Crawlers HD mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Dungeon Crawlers HD eğer taktiksel savaş sistemine sahip olan rol yapma oyunolarını seviyorsanız hoşunuza gidebilcek bir mobil RPG.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Dungeon Crawlers HD'de derin zindanlara dalarak macera peşinde koşan kahramanları yönetiyoruz. Kahramanlarımız ganimet ve şöhret peşinde koşarken goblinler tarafından istila edilmiş yerler, lavlar tarafından oyulmuş mağaralar ve daha birçok farklı fantastik mekanı ziyaret ediyorlar. Bu yolculuk sırasında hortlaklar, canavarlar ve ilginç yaratıklarla karşılaşan kahramanlarımıza yardım etmek de bize düşüyor.

Dungeon Crawlers HD oldukça güzel bir görünüme sahip. Yüksek detaylı karakter modellemeleri, ışıklandırma efektleri ve gölgeler başarılı bir şekilde oyuna yerleştirilmiş. Oyunda kullanılan takstiksel sıra tabanlı savaş sistemi bizi sürekli düşünmeye itiyor. Oyuna eklenen mizahi öğeler hikayeye renk katmakta.

Dungeon Crawlers HD farklı oyun modlarına sahip. Oyun içerisinde seçebileceğiniz farklı kahramanlar, birçok farklı bölüm sonu canavarı ve yağmalanacak birçok farklı büyülü eşya bizi bekliyor.

YORUMLAR