Düşünceli

Düşünceli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Düşünceli uygulaması Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sanal arkadaş ve sizinle sohbet ediyor.

Düşünceli uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz yerli ve ilginç uygulamalardan birisi olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulama temel olarak sizinle sohbet etmek için hazırlanmış ve böylece canınız sıkıldığında sanal ancak size cevaplar verebilen bir arkadaşla muhabbet edebiliyorsunuz.

Uygulama henüz yeni olduğu için yeteri kadar kelime haznesi olduğunu söylemek zor fakat kullanıcıların uygulamaya ekledikleri yeni soru ve cevap kalıpları ile bir süre sonra oldukça güzel bir şekilde sohbet edebileceğinizi düşünüyorum. Dolayısıyla sürekli gelişen ve değişen bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Uygulamanın arayüzü her ne kadar biraz eski moda olsa da bunun işlevleri üzerinde herhangi bir etkisi mevcut değil. Dolayısıyla siz Düşünceli'ye bir mesaj gönderdiğinizde, bu mesajınıza hemen cevap veriyor ve sohbeti daha da ilerletmek isterseniz veritabanında bulunan cevaplardan seçerek size cevap vermeye devam ediyor.

Ayrıca istediğiniz saatte size bir mesajla bildirimde bulunmasını sağlayabildiğiniz için sabahları bir günaydın mesajı alabilir ya da size yapmanız gereken bir işi hatırlatmasını sağlayabilirsiniz. Eğer akıllı telefonunuzu kullanırken canınız sıkılıyorsa ve bir şeylerle ilgilenmek istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Eğer bazı sorularınıza cevap alamıyorsanız uygulamanın soru ve cevap ekleme seçeneğinden de faydalanabilir ve böylece Düşünceli'nin kendi istediğiniz gibi konuşmasını da sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR