EGOM131 2.1 (Android)

EGOM131

2.1
EGOM131
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Efsane arabanın mobil oyunu da efsane olmuş!

EGOM131, klasik araba yarışı oyunlarından sıkılanlara tavsiye edeceğim süper eğlenceli bir yapım. İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa şehrinde trafiğin en yoğun olduğu saatlerde araba sürmeye çalışıyorsunuz. Şahin Tofaş ile başlıyor, tırla devam ediyor, sonunda da o efsane arabayı; EGOM’u sürüyorsunuz.

Kafalar kanalının sevilen yüzlerinden Fatih Yasin ve Bilal Hancı’nın doğum gününde Atakan Özyurt’a hediye ettiği 86 yılında üretilen ilk Şahin olan EGOM’un oyunu EGOM131 adıyla mobil platformda yayınlandı.

Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz yarış oyununda trafiğin içine dalıyorsunuz. Yalnız EGOM’u en başta seçmenize izin verilmiyor. Başlangıçta sadece beyaz rengiyle kendisine çeken Tofaş Şahin'i alabiliyorsunuz. Oyunun ilerleyen safhalarında diğer araçları da (sadece yerli değil yabancı birkaç model de var) sürme şansınız oluyor. Oyuna geçecek olursam; Şahini aldıktan sonra İstanbul şehir merkezi, İzmir kırsal, Ankara şehirler arası veya Bursa otoyol arasından seçiminizi yapıp direkt yola çıkıyorsunuz. Oyunda amacınız; trafikteki araçlara çarpmadan mümkün olduğunca uzun mesafe gitmek. Kimseyle yarışmıyorsunuz, hiçbir kısıtlama yok, başka bir oyun modu yok. Trafikte makas atma gibi tehlikeli hareketler yaparak ekstra puan kazanabiliyorsunuz.