Enneagram 4.0.4 (Android)

Enneagram

Enneagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Enneagram, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kişilik testi uygulamasıdır.

Enneagram, kişinin kendini gerçekten tanıyıp tanımaması problemine odaklanan bir kişilik testi uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizden ulaşabileceğiniz uygulama sayesinde, hayatta karşılaşabileceğiniz potansiyel risklerden tutunda, en çok hangi arkadaşınızla iyi geçindiğinize dair pek çok veriyi bulabilirsiniz. Bunun için sadece 5 dakikanızı ayırın ve testi çözün. 

Eğer kişilik analizi yapan uygulamalara meraklıysanız Enneagram tam size göre diyebilirim. Zira içeriği sorular ve bulacağınız cevaplar açısından oldukça tatmin edici buldum. Uygulamayı yükledikten sonra 5 dakikalık bir test çözmeniz gerekiyor ve bu testte vereceğiniz cevaplar gerçekten önemli. Zira kişisel gelişim için öneriler alacaksınız, dürüst cevaplar vermeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızla iletişiminizi iyileştirebilmek için uzman tavsiyeleri almak istiyorsanız, aradığınızı bulacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.

Enneagram uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Pek çok uygulama arasında en iyi önerileri kendisinden alacağınıza emin olabilirsiniz. Denemenizi öneririm.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık gösterebilir.

YORUMLAR