Escape it!

Escape it!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Escape it!'te başarılı olabilmek için dikkatli gözlere ve hızlı parmaklara sahip olmamız gerekiyor.

Escape it!, farklı türden konseptleri bir araya toplayan, keyifli fakat bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor.

Hız ve refleks üzerine kurulu birkaç farklı oyun konseptine sahip olan bu oyunda, hangi bölümü oynuyor olursak olalım, başarılı olabilmek için hızlı hareket etmeye ihtiyacımız var.

Escape it!'te beş farklı dizayn bulunuyor. Tasarım olarak farklı olsalar da bu bölümlerin her birinde hızlı hareket eden nesneler bulunuyor ve biz de onlardan kaçmak zorundayız. Toplamda 300 bölüm mevcut. Bu bölümler düzenli olarak bu 5 farklı konsepte yayılmış durumda sunuluyor.

Oyuna gidiğimiz andan itibaren karşımıza sade fakat etkileyici tasarımlara sahip arayüz çıkıyor. Bölümlerin geneli basit hatlara sahip grafiklerden, düz renklerden oluşuyor. Fakat oyunun asıl önemli özelliği oyunculara sunduğu deneyim.

Görsel öğelere ek olarak oyunda etkileyici ses efektlerine yer verilmiş. Oyunun zorlu yapısına bu ses efektleri ve müzikler de katkıda bulunuyor. Oyuncuyu sürekli acele ettirip hataya zorladıkları oluyor. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız Escape it!, sizleri uzun süre ekran başında tutacaktır.

YORUMLAR