Eski Model Araba Simulatörü 3D

Eski Model Araba Simulatörü 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eski Model Araba Simülatörü 3D tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir drift yapma oyunudur.

Şahin, Doğan, Kartal, Toros, Anadolu... Hepsi bu oyunda toplandı! Eski arabalardan hoşlanıyor ve bu arabalarla benzersiz bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız Eski Model Araba Simülatörü 3D’yi oynamanızı tavsiye ediyorum. Trafikte hala gördüğümüz bu orijinal arabalarla drift yapmanın keyifini bu oyunla yaşayabilirsiniz.

Oyunun temel özellikleri arasında serbest dolaşma modu da bulunmakta. Bu mod drift yapmak yerine şehirde dolaşmayı seven kullanıcılar için mevcut. Oyun gerçekten eğlenceli ve oyunseverlere keyifli bir deneyim sunuyor. Öyle ki, kahvaltı görevi bile var. Bu görevde tam yağlı beyaz peynir, dumanı tüten çay ve sıcacık, çıtır çıtır simitlerle kahvaltı yapıyorsunuz.

Oyunda yer alan detaylar mükemmel. El freninde tesbih, naza boncuğu ve hatta direksiyon üzerinde dantelli örtü bile var. Oyunda kullanılan fizik modellemeleri ve detaylar gerçekçi görünüyor. Fakat bu oyunlarda anlam veremediğim ESP, ABS gibi yardımcı fonksiyonlar Eski Model Araba Simülatörü 3D’de de var. Şahinle drift yapıp tekerlek yapmak varken kim ESP’yi açar ki? Neyse, kararı siz verin.