Evidea

Evidea
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evidea uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca ev eşyası alışverişlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Evidea uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Evidea online ev ürünleri mağazasına mobil cihazlarını kullanarak kolayca erişebilmelerini sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Çok kolay kullanılabilen ve tüm içeriklere en kısa sürede erişmenize izin veren bir yapıya sahip olan Evidea, böylelikle evinizi dizmek istediğinizde tüm ürünlerin ayağınıza kadar gelmesine yardımcı oluyor.

Uygulamanın içerisinde Evidea'nın mağazasında yer alan tüm ürün kategorileri ve ürünler aynı şekilde yer alıyorlar. Böylece dilediğiniz ürünlerin fotoğraflarını, özelliklerini, fiyatlarını ve varsa diğer detaylarını hemen incelemeye başlayabiliyor, daha sonra sepetinize ekleyerek siparişinizi verebiliyorsunuz.

Evidea Android uygulamasına giriş yapmak için Evidea üzerinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifresini girmeniz yeterli oluyor ve önceden tanımlanmış bilgileriniz de üyeliğinizle birlikte uygulamaya dahil oluyor.

Aldığınız ürünü geri iade etmek isterseniz 21 günlük bir iade süresi de yine uygulama tarafından sunuluyor. Ancak bu iade sürecinin bazı şartlara bağlı olması nedeniyle iade koşullarını dikkatle incelemenizi öneriyorum.

Çalışması esnasında internet bağlantısı gerektiren ancak bunun haricinde herhangi bir sistem kaynağı yahut performans sorununa sahip olmayan uygulama, alışverişinizi mobilden yapmanızı olabildiğince kolay bir hale getiriyor diyebilirim. Eğer yeni bir ev dizmek yahut evinizdeki eşyaları yenilemek istiyorsanız denemeden geçmemeniz gereken yapı marketi uygulamaları arasında yer alıyor.