Extreme Car Driving 2016 1.0 (Android)

Extreme Car Driving 2016

1.0
Extreme Car Driving 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Car Driving 2016, Android cihazlar için üretilmiş bir drift oyunu.

Extreme Car Driving 2016, drift oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin göz atması gereken yapımlar arasında. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunu Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi dinamik sürüş karakterleriyle isim yapmış modellerin direksiyonu başına geçebilmemize imkan veriyor olması. Bu özelliği ile Extreme Car Driving 2016 otomobil tutkunlarının kısa sürede ilgisini çekecektir.

Drift yaparak puan kazanmaya çalıştığımız bu oyunda aracımızı kontrol edebilmek için gaz ve fren predalları ile direksiyonu kusursuz bir akış içerisinde kullanmamız gerekiyor. Aksi halde araç dengesini kaybedip drifti sonlandırabiliyor. Neyse ki bu kontrol mekanizmasına oyunu birkaç dakika oynadıktan sonra alışabiliyoruz.

Oyunda karşımıza çıkan fizik motoru gerçekten görevini iyi bir şekilde yerine getiriyor. Buna ek olarak efektlerin ve grafiklerin üst düzey kalitesi de olumlu etkiyi pekiştiren unsurlar arasında. Eğer siz de drift oyunlarından hoşlanıyorsanız Extreme Car Driving 2016'ya göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR