Extreme Car Driving Simulator 2 Cihaza göre değişir (Android)

Extreme Car Driving Simulator 2

Extreme Car Driving Simulator 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yarış dünyasına hoş geldiniz.

Extreme Car Driving Simulator 1 ile başarılı bir serüven geçiren yapım, ikinci versiyonu ile de oyuncuların beğenisini karşılayacak gibi görünüyor.

Birbirinden farklı araç modellerine sahip olan oyunda, ses efektleri de oyunculara gerçekçi bir sürüş hissi vermektedir. Oldukça hoş bir görünüme sahip olan yapım, açık dünyada oyunculara eşsiz bir atmosfer sunuyor.

3 farklı trafik simülatörünün yer aldığı yapımda, bizleri çeşitli pist seçenekleri bekliyor. Gerçekçi araba hasarının olduğu yapımda, oyunculara farklı kamera açıları da sunuluyor. AxesInMotion Racing tarafından Android platformu için geliştirilen Extreme Car Driving Simulator 2, gerçekçi fizik motoru ile geliştirilmiştir. Oyun içerisinde yarış ve offroad araçları oldukça çok olup oyuncuların beklentisini fazlasıyla karşılamaktadır.

 Oyun içerisinde oyuncular diledikleri araçlar üzerinde oynamalar yapabilir ve özelleştirebilirler. Sürükleyici bir atmosfere sahip olan mobil oyun, henüz İOS platformuna çıkış yapmamıştır. Oyuncular şehrin sokaklarında son model araçları ile dolaşabilir ve birbirinden zorlu yarışlara dahil olabilirler. Oyuncular yarışlarda inanılmaz motor sesleri ile karşı karşıya kalacak ve etkileyici bir yarış deneyimi kazanacaklar.

Reflekslerinde önemli olduğu oyunda akıcı trafiğe karşı mücadele edebilmek yetenek isteyecek. Şoförlük konusundaki yeteneklerinizi Extreme Car Driving Simulator 2 ile ücretsiz bir şekilde ispatlayabilirsiniz.

YORUMLAR