Extreme Car Driving Simulator 1.8 (Android)

Extreme Car Driving Simulator

1.8
Extreme Car Driving Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Extreme Car Driving Simulator ücretsiz olarak indirebileceğiniz kaliteli bir simülasyon oyunudur.

Extreme Car Driving Simulator Android cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir araba simülasyonu oyunudur. Araba sürme simülasyonu diye geçinen pek çok oyundan faha kaliteli grafiklere ve oynanış stiline sahip olması sebebiyle bu oyunu simülasyon oyunu oynamaktan keyif alan herkese tavsiye ediyorum.

Oyunda tamamen rafine bir deneyim vaat ediliyor. Spor aracımızı sürerken gözümüze hiçbir şekilde trafik olmadığı çarpıyor. Dolayısıyla başka araçlara çarpma derdi olmadan dilediğiniz gibi hız yapabilirsiniz. Hatta ve hatta birbirinden tehlikeli akrobasi hareketleri deneyebilirsiniz.

Etrafta araç olmasa da binalar ve diğer engeller mevcut. Aracımızla bunlardan birine çarparsak hasar alıyor ve hasar dinamikleri de epey gerçekçi olduğu için aracımız çok kötü görünüyor. Oyunda yer verilen kontroller sorunsuzca çalışıyor. Elbette ki bunlara alışması biraz vakit gerektirmekte. Yine de simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız Extreme Car Driving Simulato’ı mutlaka deneyin.

YORUMLAR