Fall

Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fall, Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Fall, oldukça basit bir yapıda olan eğlenceli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, geçmemiz gereken zorlu bölümler olmadığı gibi yapmamız gerekenlerde oldukça sınırlı. Her yaştan insanın oynayabileceği Fall, boş vakitlerini değerlendirmek isteyenlerin hoşuna gidecek özellikleri içinde barındırıyor.

Öncelikle oyunun genel yapısından bahsetmek istiyorum. Fall oyununda sizi çok fazla zorlayacak dinamikler bulunmuyor. Göze hoş gelen grafikler ve güzel bir atmosferde oyunu oynuyoruz. Oyun kontrollerinin de bir o kadar basit olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oyunun hızına göre ritim değiştiren oyun içi müzikler de farklı bir renk katmış. Sıkılmadan oyunu sürmenize olanak sağlıyor.

Fall oyununun oynanışına gelince, geçmemiz gereken zorlu bölümler veya öldürmemiz gereken bir düşmanımız bulunmuyor. Amacımız düşebildiğimiz kadar düşmek olacak. Kulağa çok kolaymış gibi gelse de oynadıktan ve ilerleme kaydettikten sonra işimizin zorlaştığını söylemeliyim. Değiştirilebilen oyun karakterleri sayesinde çeşitli farklılıklar deneyebiliyoruz. Bu açıdan oyunun basit yapısı sizi sıkmıyor. Skor tabloları bulunuyor ve oyundaki rekabet ortamı biraz daha kızışıyor. Düşerken karşınıza çıkan engellere değmeden hareket etmek zorundasınız. Ayrıca ilerledikten farklı özelliklerin eklendiğini de göreceksiniz. Oyunda engellere takıldığınız taktirde anında kaybediyorsunuz, dikkatli ve hızlı hareket etmenizi öneririm.

Basit ama eğlenceli bir oyun arayanların her yaştan insanın oynayabileceği oyunu denemenizi mutlaka öneririm. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda eğlenceli vakit geçirebilir veya boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.