Fenerbahçe 2048

Fenerbahçe 2048
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe 2048, Fenerbahçe'nin Android platformuna sunduğu ilk mobil oyunu.

Fenerbahçe 2048, rakamları toplamaya dayanan bulmaca oyunu 2048’in Fenerbahçe taraftarları için hazırlanmış özel sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Android cihazımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda Fenerbahçe’nin efsane ismi Lefter Küçükandonyadis’e ulaşmamız gereken efsane modun yanı sıra üç farklı oyun seçeneği bulunuyor.

Fenerbahçe’nin taraftarlarına ücretsiz sunduğu ilk mobil oyunu Fenerbahçe 2048, tüm platformlarda milyonlarca indirmeye ulaşan 2048 oyunundan farksız ancak Efsane, İlk 11, Forma gibi farklı kategoriler sunuyor. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse; Efsane ve İlk 11 modunda 16 kutucuk karşımıza çıkıyor ve aynı futbolcuları eşleştirerek Fenerbahçe’nin efsane oyuncusu Lefter’e ulaşmaya çalışıyoruz. Forma modunda aynı forma numaralarını yine yan yana veya üst üste getirerek 2048 sayısına ulaşmaya çalışıyoruz. Klasik modda da 2048 oyununun orijinal hali karşımıza çıkıyor.

Oyunu hangi modda oynarsak oynayalım 16 kutucuk karşımıza çıkıyor. Kimi zaman futbolcuların, kimi zaman forma numaralarının, kimi zamadan rakamların yer aldığı kutucukları sağa ve sola kaydırarak hedefe ulaşmaya çalışıyoruz. Hiçbir modda süre ve hamle sınırı bulunmuyor.