FinalShot - FPS

FinalShot - FPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FinalShot - FPS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

FinalShot - FPS eğer mobil cihazlarınızda Counter Strike benzeri bir online FPS oyunu oynamak isterseniz beğeninizi kazanabilecek bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan FinalShot - FPS'de yüksek tansiyona sahip olan çatışmalar bizi bekliyor. Oyunda silahımızı kuşanarak savaş alanına çıkıyoruz ve takımlar halinde rakiplerimizle çarpışıyoruz. Bu işi yaparken birçok farklı silahı da kullanabilmekteyiz. Makinalı tüfeklerin yanısıra keskin nişancı tüfekleri ve pompalı tüfekler gibi silahlar oyunda bizi bekliyor.

1. şahıs kamera açısından oynadığınız FinalShot - FPS içerisinde oyuncular klanlar kurabiliyorlar ve klan savaşlarına katılabiliyorlar. FinalShot - FPS çok sayıda harita seçeneğine de sahip. Oyunda kahramanınızın görünümünü değiştirebilmek için birçok farklı kişiselleştirme seçeneğine sahipsiniz.

FinalShot - FPS oldukça güzel grafiklere sahip olan bir mobil oyun. Yoğun aksiyon arıyorsanız ve online rekabeti seviyorsanız FinalShot - FPS'yi kaçırmayın.

YORUMLAR