Flappy Defense

Flappy Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Defense ilginç bir tower defence oyunudur

Flappy Defense eğer zamanında Flappy Bird oynayıp bir türlü uçmayı beceremeyen kuşlardan sıkıldıysanız keyifle oynayabileceğiniz bir mobil kule savunma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tower defence oyunu olan Flappy Defense'de temel olarak Flappy Bird'de 2 kanadını denkleştirrip uçamayan beceriksiz kuşların bizde yarattığı saç baş yoldurtan zorluğun ve stresin intikamını alıyoruz. Oyunda Flappy Bird'deki kuşlardan oluşan bir sürü ilerlemeye çalışırken onları sabote etmeye çalışıyoruz. Bu iş için meşhur borulardan birini kullanmaktayız. Bu boruyu bir topa dönüştürüyoruz ve havada uçan kuşlara gülleler fırlatarak onları yok ediyoruz.

Flappy Defense'de kuş sürüsünde farklı kuş türleri yer alıyor. Bu kuşlar özel yeteneklere sahipler. Ayrıca bölüm sonu canavarı niteliğinde dev kuşlar da bulunmakta. Bu kuşlarla baş edebilmek için topumuzu geliştirmemiz gerekiyor. Kuşları avladıkça para kazanıyoruz ve bu parayı geliştirme seçeneklerine harcayabiliyoruz. Güllelerimizi büyütebiliyor, ateş etme sıklığımızı artırabiliyor, patlayan güllelere sahip olabiliyor, borumuzu genişletebiliyor, yardımcı küçük borular satın alabiliyoruz.

Flappy Defense yine Flappy Birds tadındaki 8 bit retro grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunun bir hayli zor olduğunu belirtmekte fayda var.