Flormar 2.8 (Android)

Flormar

2.8
Flormar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flormar, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Flormar mobil uygulaması ile Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden kozmetik alışverişlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama ile pek çok ürüne kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Kadınların güzelliğe kolay yoldan ulaşmasına yardımcı olan uygulama ile yüzlerce ürüne birkaç saniye içerisinde ulaşabilirsiniz. Makyaj, cilt bakımı ve aksesuar kategorilerinde ürünleri görüntüleyebileceğiniz Flormar uygulaması ile güvenli alışverişin keyfini de sürebilirsiniz. Bir kaç dokunuş ile alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilir ve çok beğendiğiniz bir ürünü kimse kapmadan satın alabilirsiniz. Ayrıca uygulama bildirimlerini etkinleştirerek özel indirimlerden haberdar olabilir ve süprizleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Ayrıca beğenmediğiniz ürünleri en yakın Flormar mağazasına giderek değiştirme imkanınız da bulunuyor. Geniş filtreleme özellikleriyle de aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eşsiz bir alışveriş deneyimini bu uygulama ile yaşayabilirsiniz.

Flormar uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıa ücretsiz olarak indirebilirsiniz.