Fruit Scoot

Fruit Scoot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Scoot, eşleştirme oyunlarına merakı olanların seveceği türden bir oyun.

Fruit Scoot Android işletim sistmeine sahip olan cihazlarda oynanmak üzere geliştirilmiş bir eşleştirme oyunu olarak tnaımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeimiz bu oyun Candy Crush'a benzer bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyundaki temel görevimiz benzer objeleri eşleştirmek ve bu sayede en yüksek skora ulaşmak. Meyveleri hareket ettirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Oyunda yer verilen grafikler ve ses efektleri, bu tarz bir oyundan beklediğimiz kaliteyi karşılıyor. Özellikle eşleştirmeler sırasında ortaya çıkan animasyonlar epey kaliteli bir izlenim bırakmayı başarıyor.

Rakiplerinden hiçbir geri kalır yanı olmayan oyunda yüzlerce bölüm bulunuyor. Neyse ki bu bölümler tamamen farklı tasarımlara sahipler ve oyunun uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabilmesini sağlıyor. Git gide zorlaşan bir bölüm dizilime sahip olan Fruit Scoot'ta zorlandığımız zaman kullanabileceğimiz bonuslara ve güçlendiricilere de yer veriliyor. Bunları zamanında kullanarak zorlu bölümlerde avantaj elde edebiliyoruz.

Candy Crush benzeri bulmaca ve eşleştirme oyunlarına ilginiz varsa Fruit Scoot'a mutlaka göz atmalısınız.