Fruit Worlds

Fruit Worlds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Worlds, eşleştirme oyunlarından hoşlananların kaçırmaması gereken bir seçenek.

Fruit Worlds, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli bir eşleştirme oyunu arayışında olanların gözardı etmemesi gereken seçeneklerden birisi.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız en az üç olmak üzere benzer şekillere sahip meyveleri yan yana getirmek. Üç taneden fazla meyveyi yan yana getirdiğimiz zaman alacağımız puan da aynı ölçüde artış gösteriyor.

Fruit Worlds'te tam tamına 300 seviye bulunuyor ve bunların her biri farklı tasarımlara sahip. Buna ek olarak zorluk seviyeleri de ilerledikçe artış gösteriyor. Fruit Worlds'ün en iyi özelliklerinden birisi de farklı oyun modlarına sahip olması. Bu modlar arasında geçiş yaparak oyun deneyiminizi artırabilirsiniz.

Fruit Worlds'te kullanılan grafikler bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi karşılıyor. Tıpkı Candy Crush'ta olduğu gibi animasyonlar son derece akıcı bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Eğer üçlü eşleştirme oyunlarından hoşlanıyorsanız Fruit Worlds boş zamanlarınızın tek adresi olacak.