GoodCraft

GoodCraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GoodCraft, çeşitli stratejiler ile birlikte kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz bir oyundur.

Piksel piksel olarak tasarlanan ve oldukça büyük bir oyun dünyasıyla birlikte GoodCraft, sizi büyük bir maceraya davet ediyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz GoodCraft ile birlikte kendi dünyanızı oluşturabilirsiniz.

GoodCraft, Minecraft benzeri bir oyun. Oyundaki karakterinizi ekran üzerinde bulunan yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz. Oyun içerisinde ilerleyebilmeniz için çeşitli ürünleri bulup birleştirmeniz gerekiyor. Bu ürünleri birleştirmek için de elbette biraz bilgili olmanız lazım. Eğer farklı ürünleri nasıl oluşturacağınızı bilmiyorsanız, GoodCraft kılavuzuna bir göz atabilirsiniz.

Toprağı kazarak ve ağaçları keserek kendinize ev yapabilirsiniz. Yaptığınız bu ev ile birlikte kendinizi koruyabilir ve yorulduğunuzda dinlenebilirsiniz. GoodCraft dünyasında karşınıza başka oyuncular ve korkutucu yaratıklar çıkacak. Bu yaratıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Eğer yaratıkları zamanında öldüremezseniz canınız bitecektir.

GoodCraft, macera ve strateji sevenler için geliştirilmiş olan bir mobil oyun. Bu yüzden oyuna ilk başladığınızda “bu ne saçma bir oyun” diyebilirsiniz. Fakat strateji kurup ne yapmanız gerektiğini anladığınız zaman GoodCraft'ın bağımlısı olacaksınız. Size şimdiden iyi eğlenceler!