Gözaltındayım

Gözaltındayım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gözaltındayım, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde tek bir tuşa dokunarak en sevdiğiniz 3 kişiye kolayca haber vermenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

Gözaltındayım, Türk firması Atölye15 ekibi tarafından geliştirilen ve zor duruma düştüğünüzde sevdiklerinize haber vererek kurtulmanızı ya da yardım almanızı sağlayan hem ücretsiz hem de yararlı bir Android uygulaması.

Çok basit bir sisteme sahip olmasına rağmen ihtiyaç duyduunuz durumlarda çok fazla işinize yarayabilecek olan Gözaltındayım, her Android telefon ve tablette bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi.

Uygulamayı indirip açtıktan sonra 3 tane güvendiğiniz ve zor duruma düştüğünüzde arayabileceğiniz kişinin ad soyad ve iletişim bilgilerini girmeniz gerekiyor. Böylelikle başınız sıkıtığında acil durum tuşuna basarak bu 3 kişinin zor durumda olduğunuzu öğrenmesini sağlayabiliyorsunuz. Tuşa bastıktan sonra iletişim bilgileri bulunan 3 güvendiğiniz kişiye konum bilginiz SMS ile gönderilir ve tanıdıklarınız hem yardıma ihtiyacınız olduğunu öğrenir hem de nerede olduğunuzu.

Elbette kimsenin bu uygulamayı kullanacak duruma düşmemesini temenni ediyorum fakat hastalık, kaza vb. durumlarda arama ya da mesaj gönderme imkanınız yoksa tanıdıklarınıza çok kolay bir şekilde haber verebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı indirerek gerekli kişi bilgilerini girip kullanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça ufak boyutlu geliştirilen uygulamanın telefonunuzda olduğunu bile unutabilirsiniz.

YORUMLAR