Günlük Karın Egzersiz 7.5 (Android)

Günlük Karın Egzersiz

7.5
Günlük Karın Egzersiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    657

  • Üretici

    Caynax

Günlük Karın Egzersiz evde spor yapmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken uygulamalar arasında ve karın kasları üzerinde çok büyük etkiye sahip hareketler içeriyor.

Spor yapmanın vücudumuza sayısız faydası bulunuyor. Fakat sporu alışkanlık haline getirmek yoğun bir hayata sahip olanların kolaylıkla yapabileceği bir şey değil. Fakat akıllı telefon ve tabletler bu noktada kullanıcılara büyük yardımda bulunuyor.

Günlük Karın Egzersiz isimli bu uygulama kullanıcılara ev ortamında spor yapmanın rahatlığını sunuyor. Spor salonlarına para harcamadan da forma bir vücuda kavuşmak mümkün. Uygulamanın özelliklerini anlatmadan önce belirtmemiz gerekiyor ki bu tarz uygulamaları kullanmadan önce doktorunuza danışmanız yerinde bir davranış olacaktır.

Uygulamada farklı bölgeler üzerine yoğunlaşmış hareketler bulunmakta. Bu hareketleri doğru bir şekilde uygulamak en iyi sonuçları alabilmek açısından çok önemli. Hareketler detaylı resimlerle gösterilmekte ve bu sayede kullanıcıların egzersizlerinden maksimum verimi alması amaçlanmakta. Uygulama yapılan egzersizleri detaylı tablolar halinde raporluyor. Bu sayede hangi gün ne kadar çalıştığınızı takip edebiliyorsunuz.

Uygulamada son derece sade ve basit bir arayüz kullanılmış. Egzersizler esnasında veya sonrasında bu arayüzden bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer spor yapmak istiyor fakat yeterli vakit bulamıyorsanız, Günlük Karın Egzersiz denemeniz gereken uygulamalar arasında yer almalı.

YORUMLAR