Hafıza Oyunu

Hafıza Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hafıza Oyunu, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz son derece eğlenceli ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Hafıza Oyunu, adından anlaşıldığı üzere hafızanısın ne kadar güçlü olduğunu gösterebileceğiniz eğlenceli ve geliştirici bir Android bulmaca oyunudur. Oynadıkça daha çok seveceğiniz ve bağımlısı olacağınız oyun ile hafızanızın ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz.

Oyundaki amacınız soru işaretli olarak görünen kutular arkasındaki aynı şekilleri bularak açmak. Tabi bunu yapabilmek için aynı şekilleri ardı ardına açmanız gerekiyor. Oyun içerisinde bulunan sevimli kahraman size minik ipuçları vererek yardımcı olmaya çalışmaktadır. 5 farklı zorluk seviyesinde oynayabileceğiniz oyunu hafızanıza güveniyorsanız en zor modunda oynamanızı tavsiyhe ederim.

Oynamanız için internet bağlantısına ihtiyacınız olmaya oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilir ve ne zaman isterseniz oynayabilirsiniz. Özellikle boş ve sıkıldığınız zamanlarda oyunu oynayarak hem eğlenebilir hemde keyifli vakit geçirebilirsiniz. İnternet bağlantınızın olması halinde kazandığınız puanları paylaşabiliyorsunuz.

Geliştirilmeye ve yeni özellikler eklenmeye devam eden oyunu, bulmaca ve hafıza oyunları oynamayı seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.