Hangi Köprü?

Hangi Köprü?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hangi Köprü, adından biraz da olsa ne işe yaradığını anlayabileceğiniz, İstanbullu'lar yada İstanbul'a sürekli seyahat eden kişiler için geliştirilen yararlı bir Android uygulamasıdır.

Hangi Köprü, İstanbullu'ların köprülerdeki trafik yoğunluğu hakkında gerçek zamanlı bilgiler almasını sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Basit ve küçük bir uygulama olmasına rağmen, sade ve şık arayüz ile kullanıcılarına oldukça yararlı bilgiler sunan uygulama sayesinde trafiğe çıkmadan önleminizi alabilirsiniz.

İstanbul Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin yoğunluğunu uygulama üzerinden kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Bu köprülerden Avrupa ve Anadolu taraflarına olan yoğunlukları ayrı ayrı görerek ne tarafa gidecek iseniz ona göre bilgi alabiliyorsunuz.

Uygulamanın widget'ını Android mobil cihazınızın ana sayfasına ekleyerek uygulamaya giriş yapmadan dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Eğer sürekli yoğun İstanbul trafiğinde gezmek durumundaysanız bu uygulama sayesinde köprülerin üncel yoğunluk durumlarını anında öğrenebilirsiniz.

Android telefon yada tabletiniz var ise ve İstanbul'da yaşıyorsanız Hangi Köprü? uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR