Headshot Heroes

Headshot Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Headshot Heroes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Headshot Heroes eğer basit bir şekilde oynayabileceğiniz ve size bolca eğlence sunabilecek bir mobil futbol oyunu arıyorsanız hoşunuza gidebilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Headshot Heroes'da bizi retro tarzda bir futbol eğlencesi bekliyor. Oyun görünüm olarak bize Sensible Soccer gibi klasikleri hatırlatmakta. Oyunda yine futbolcularımızı kuşbakışı kamera açısını kullanarak kontrol ediyoruz. Fakat oyunda oyuncularımız sürekli koşuyorlar. Bize düşen görev ise onların rakip kaleye giden yolda doğru yolu izlemesini sağlamak ve gol atmak.

Headshot Heroes'da yapmamız gereken şey oyuncularımızın doğru oyunculara pas atmasını sağlamak. Biz sahada ilerledikçe karşımıza yeni oyuncular çıkıyor. Bu oyuncular arasından kendi oyuncularımızı seçmek ve onlara pas atmak için reflekslerimizi kullanıyoruz. Rakip ceza sahasına girdiğimizde ise defansı ve kaleciyi aşacak şutu çekmemiz ve gol atmamız gerekiyor.

8 bit grafiklerle süslenmiş Headshot Heroes kolay bir şekilde oynanabiliyor. Oyun otobüs veya tren yolculuklarınızı değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR