Horror 1.0.10 (Android)

Horror

Horror
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horror uygulamasını kullanarak fotoğraflarımıza korku efektleri ekleyebiliyoruz.

Sony Xperia kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış olan Horror sayesinde fotoğraflarımıza korku temalı efektler ekleyebiliyoruz. Sony tarafından tasarlanan bu uygulamada yer alan tüm efektler mizahi yönleri ağır basacak bir şekilde tasarlanmış.

Kullanım özellikleri bakımından Horror aynı kategoride yer alan diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından daha farklı bir deneyim sunmuyor. Bu yönüyle herkes tarafından rahatlıkla kullanılabileceğini düşünüyorum Efektler gerçek zamanlı olarak eklendiği için uygulanan efektleri o an görebiliyoruz. Zaten uygulamanın temelini zenginleştirilmiş gerçeklik fikri oluşturuyor.

Uygulamnın en iyi yanlarından bir tanesi de efektlerin tamamen kullanıcı kontorlünde olması. Bu sayede eklenecek olan efektleri dilediğimiz gibi kontrol edebiliyor ve bu sayede aklımızdaki tarza en yakın fotoğrafları oluşturmuş oluyoruz.

Sony'nin üstün yüz algılama teknolojisini kullanan Horror, arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek ve ortaya ilginç fotoğraflar çıkartmak için kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız tercih etmeniz gereken ilk seçenek olmalı.