HoverChat

HoverChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HoverChat uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kolayca SMS'ler alabilir ve gönderebilirsiniz.

HoverChat uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak kolayca SMS'ler göndermenizi ve gelen SMS'leri okumanızı sağlayabilen ücretsiz SMS uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın sade ve hızlı çalışan arayüzünün oldukça sıradışı özelliklerle birleşmesi sayesinde sıkı SMS kullanıcılarının yeterince tatmin olacaklarını düşünüyorum.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, Facebook balonlarına benzer bir SMS gönderme deneyimi sunabilmesi. Böylelikle SMS göndermek veya gelenleri okumak istediğinizde sadece bir baloncuğu açarak diğer uygulamalardan çıkış yapmadan mesajlarınızı görebiliyorsunuz. Tabii ki bu ekrandan yeni SMS'ler yazmak ve onları dostlarınıza göndermek de mümkün oluyor.

Birden fazla kişiyle iletişiminiz için birden fazla baloncuk açabilen uygulama, aynı zamanda bu baloncukların hepsini tek seferde bir baloncuğa düşürerek yerden tasarruf edebilmenizi de sağlıyor. Dilerseniz tam ekran moduna geçiş yapmak yahut şeffaf bir pencere üzerinde uygulamayı kullanarak arkaplanda neler olup bittiğini görmek de HoverChat'in sunduğu olanaklar arasında.

Geçmişte Ninja SMS olarak adlandırılan uygulamanın o ismi kullanmasının da bir sebebi vardı. SMS'lerinizi karşı tarafa şifreleyerek ileten ve aynı zamanda telefonunuzda saklanan SMS'leri de şifreli olarak saklayan uygulama, böylelikle mesajlarınızı izleyebilecek özel veya kamu kurumlarına geçit vermiyor. Kişisel gizliliğine önem veren kullanıcıların bu özelliği ziyadesiyle beğeneceğine inanıyorum.

Animasyonlar, düşük pil kullanımı, kolay ayarlar ve emoji desteği gibi bir kaç ekstrası ise uygulamanın daha da renkli olmasına yardımcı oluyor. Kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken bir SMS uygulaması.