iBomber 3

iBomber 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iBomber 3 ilginç ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan bir mobil savaş oyunudur

iBomber 3 eğer bir ağır bombardıman uçağına atlayıp düşman hatlarına sızarak bomba yağdırmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan iBomber 3'de 2. Dünya Savaşı yıllarına geri dönüyoruz ve B-17 ve Lancaster gibi tarihi bombardıman uçaklarına pilotluk edebiliyoruz. Müttefiklerin tarafında yer aldığımız oyunda bize verilen görevlerde karada düşman kışlalarını, fabrikalarını ve askeri üslerini bombalarken denizde de savaş gemilerini ve düşman filolarını yok etmeye çalışıyoruz. Bu maceramız bizi dünyanın farklı noktalarına taşımakta. 2. Dünya Savaşı'nın büyük bölümünün geçtiği topraklar olan Avrupa topraklarının yanısıra Akdeniz üzerinde, Kuzey Afrika'da ve Pasifik Okyanusu'nda düşmanla yüzleşiyoruz.

iBomber 3 bize hem gündüz geçen hem de gece geçen bombardıman görevleri sunuyor. Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan oyunda temel olarak yerdeki hedeflere nişan alıyoruz ve bombaları aşağı doğru bırakarak bu hedefleri vuruyoruz. Oyunun hoş 2 boyutlu grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Patlama efektleri ise yüksek kaliteye sahip. Oyunun kontrolleri oldukça basit, genel olarak iBomber 3 oynarken kontroller açısından sıkıntı yaşamıyorsunuz.

iBomber 3 boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir yapım.