InSave

InSave
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'da paylaşılan video ya da fotoğrafları çok kolay bir şekilde indirebilir ya da isterseniz repost yapabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen InSave uygulamasıyla, Instagram üzerindeki fotoğraf ve videoları kolayca indirebilir, Repost edebilirsiniz.

Instagram’da günde milyonlarca fotoğraf ve video paylaşılıyor. Bunlar arasından beğendiğimiz içerikler olabiliyor ancak bu içerikleri indirmek, normal şartlarda çok zahmetli bir hale gelebiliyor. Sizi bu zahmetten kurtaran InSave uygulaması, beğendiğiniz paylaşımların bağlantısını kopyalayarak kolayca indirmenizi sağlıyor.

Oldukça kolay kullanımı olan InSave uygulamasına giriş yaptığınızda Quick Open Instagram sekmesi altında yer alan mavi butona tıklayarak, Instagram’a giriş yapıyoruz. İndirmek istediğimiz paylaşımın altında yer alan üç noktalı butona tıklayıp, “Paylaşım URL’sini Kopyala” seçeneğine de tıkladıktan sonra uygulamaya tekrar dönüyoruz. Tap to Save & Repost sekmesi altında yer alan butona tıklayarak içeriği uygulamada açıyor, istersek cihazımıza kaydedebiliyor istersek de kendi hesabımız üzerinden Repost edebiliyoruz.

En çok ihtiyaç duyulan iki özelliği kullanıcıların beğenisine sunan InSave uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR