Junkyard Tycoon 1.0.3 (Android)

Junkyard Tycoon

Junkyard Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Otomobil dünyasına adım atacağız.

Junkyard Tycoon ile otomobil dünyasına adım atacağız.

Eğer araçlara karşı özel bir ilginiz var ise Junkyard Tycoon adlı mobil simülasyon oyunu tam size göre.

Junkyard Tycoon adlı mobil yapım da oldukça sade ve bir o kadar da gerçekçi bir yapı yer alıyor. Kendi araba hurdalımızın kralı olacağımız oyun da araba ya da araba parçası satın alacak parçaları farklı fiyat etiketleri ile satarak bu alanda başarılı bir grafik çizmeye çalışacağız.

Oyun içerisinde işe yaramaz olarak görülen hurda araç parçalarının satışlarını gerçekleştirerek şirketimizi büyütmeye çalışacağız. Ayrıca oyuncular hurda araçları onararak da yüksek gelir elde edebilirler. Ekonomik açıdan oyuncuların becerisini de ortaya çıkaracak olan yapım da doğru karar alımı şirketimizi olumlu, yanlış karar alımı ise şirketimizi olumsuz yönde etkileyecek.

Heyecan verici ses efektleri ile desteklenen yapım mükemmel grafikleri ile de oyunculara gerçekçi bir oynanış sunuyor. Eğlenceli yapısı ile bizleri kendine hayran bıracak olan mobil simülasyon oyunu 500 binden fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Son güncellemesini 1 Ekim’de alan başarılı oyun Google Play’de de 4.5 gibi yüksek bir skor puanına sahip.

YORUMLAR