Kaptan Amerika

Kaptan Amerika
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaptan Amerika, kötü Marvel karakterlerine karşı savaştığınız aksiyon türünde bir mobil oyundur.

Kaptan Amerika Kış Askeri, sevilen Marvel karakterlerini Android akıllı telefon tabletinize taşıyan, aksiyonun bir saniye bile eksik olmadığı oynanışa sahip bir oyundur. Orjinal ve sürükleyici hikayesi, çizgi romandan esinlenerek hazırlanmış grafikler, tempolu müzikleri ile taktiksel seçenekli bir savaş aksiyonu oyununa hazır olun.

Kaptan Amerika (Captain America: The Winter Soldier) oyununda dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü Marvel karakterlerine karşı mücadele veriyoruz. S.H.I.E.L.D ajanlarından oluşan ekibini kurarak dev küresel saldırıyı kontrol altına almalısınız. Yok edilemez kalkanınız, süper asker ve yenilmez becerileriniz... Saldırıları durdurmak için üstün yeteneklerinizi kullanın ve yenilmez karakterlerden Karadul ve Falcon’u yardıma çağırın.

Kral Kobra, Taskmaster, Puff Adder, Kış Askeri ve daha onlarca Marvel kötüleriyle savaştığınızda oyunda yönettiğiniz ajanları ve kullandıkları silahları geliştirebilir, yeni dövüş teknikleri öğrenebilir, savaşlarda üstünlük kazanmanıza yardımcı olan yeni kostümler satın alabilirsiniz. Oyunda kilidini açacağınız çok sayıda yükseltme mevcut.
Çizgi romandan esinlenerek hazırlanmış grafikler sunan oyunu arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz. Dünya genelinde oyuncular tarafından oluşturulmuş klanlara katılabilir, rakip oyuncularla savaşabilirsiniz. Sınırlı süreli görevleri başarıyla tamamlayarak güzel ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Popüler aksiyon oyunlarının arkasındaki isim Gameloft tarafından geliştirilen Kaptan Amarike, Marvel karakterlerini buluşturan aksiyon dolu sahnelerle süslenmiş mükemmel bir oyun.

YORUMLAR