Kuku Kube 1.0 (Android)

Kuku Kube

1.0
Kuku Kube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuku Kube, gözünüzü test edebileceğiniz ücretsiz ve de oldukça popüler bir Android oyunu.

Kuku Kube, gözünüzü test edebileceğiniz en iyi Android oyunu diyebilirim. Ücretsiz olarak indirip ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabileceğiniz bulmaca oyunu hem hız, hem odaklanma, hem de kusursuz bir göz istiyor. İlk bakışta basit gelen ancak oynadıkça zor olduğunu gösteren yapımları beğeniyorsanız milyonlarca oyucusu bulunan Kuku Kube’yi kesinlikle indirmelisiniz.

Sadece tek başımıza oynamamıza izin veren Kuku Kube oyununda amacımız onlarca küp içerisinde farklı olanı bulmak. Kulağa oldukça basit gelse de oyunun ilerleyen bölümleri oldukça zor tasarlanmış ve de süre faktörü bulunmakta. Oyuna 2x2 tabloda başlıyoruz. Farklı olanı anında bularak devam ediyoruz. İlerledikçe farklı renkte olan küpü bulmak zorlaşıyor. Farklı küpü anında bulmamızı engelleyen faktör ise renk değişimi. İlk bölümlerde farklı olan tamamen başka bir renkteki küp iken, birkaç bölüm sonra bulmamız gereken rengin çok yakın bir tonu oluyor ve parlaklık seviyesi de yükseltildiğinden farklı olanı bulmak için saniyelerimizi veriyoruz.

Gözünüzü test edebileceğiniz en iyi bulmaca oyunu diyebileceğim Kuku Kube’ü zorlaştıran sadece renklerin yakın seçilmesi değil. Oyun puan kazanma üzerine kurulmuş ve sadece 1 dakika süreniz bulunuyor. Bu süre dolmadan geçebildiğiniz kadar seviye geçmeniz gerekiyor. Kaçıncı seviyede olduğunuzu ve puanınızı tablonun hemen yukarısından takip edebiliyorsunuz.

Kuku Kule oyunu Android cihazımda şimdiye kadar oynadığım gözü en çok zorlayan bulmaca oyunu. Gözünüz çok hassas ise, gözlük kullanıyorsanız veya gözünüzde herhangi bir problem var ise uzun süreli oynamada rahatsızlık duyabilirsiniz. Öte yandan gözünüz sağlam olsa dahi bu popüler oyunu fazla oynamayın derim.