Lifelog 2.9.A.0.22 (Android)

Lifelog

Lifelog
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lifelog, Sony'nin Android kullanıcılarına sunduğu aktivite takip uygulaması.

Sony Lifelog uygulaması, SmartBand ve SmartWatch ile birlikte kullanabileceğiniz bir aktivite takip uygulaması. Temelde akıllı bilekliğinizden topladığı verileri Android telefon ve tabletinize ileten basit bir sağlık uygulaması gibi gözükse de benzerlerine çok daha kapsamlı hazırlanmış.

Türkçe dil desteğiyle gelen Lifelog uygulaması adından da anlayacağını üzere hayatınızın kaydını tutabileceğiniz bir sağlık uygulaması. Gün içerisinde ne kadar yürüdüğünüzü, kaç adım attığınızı, ne kadar süre koştuğunuzu, işe ve okula giderken yolda nasıl zaman geçirdiğinizi, kaç saat oyun oynadığınızı kısacası hayatınızda gerçekleştirdiğiniz tüm eylemleri kayıt altına alabileceğiniz kapsamlı bir uygulama.

Uygulamayı kullanabilmeniz için öncelikle kendinize bir profil oluşturmanız gerekiyor. Profilinizde doğru bilgileri vermeniz sağlığınıza dair en doğru önerileri alabilmeniz açısından mühim. Profil oluşturma aşamasını da geçtikten sonra kayıt yapmaya hazır konuma geliyorsunuz. Bu noktada uygulamanın tek başına kullanılabilir olmadığını belirteyim. Kolunuzda SmartBand veya SmartWatch gibi hareketlerinizi anlık olarak kaydedebilen akıllı bilekliklere sahip olmanız gerekiyor. Tabii ki kayıt tutabilmek için bu tarz uygulamaların arka planda sürekli çalıştıklarını, böylelikle de pilinizi olumsuz yönde etkilediklerini hatırlatayım.

YORUMLAR