Linpus Launcher 2.39 (Android)

Linpus Launcher

Linpus Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android kullanıcılarına geniş çapta kişiselleştirme seçenekleri sunan Linpus Launcher ile daha keyifli bir Android deneyimi yaşayabilirsiniz.

Linpus Launcher Android kullanıcılarına geniş çaplı kişiselleştirme seçenekleri sunan kapsamlı bir launcher'dır. Bazı kullanıcılar kişiselleştirme konusunda oldukça hassas ve cihazlarını mümkün olduğunca farklı kılmaya çalışıyor. Siz de bu konuda güvenebileceğiniz güçlü ve kapsamlı bir launcher arıyorsanız Linpus Launcher sizi tatmin edecektir.

Uygulama son derece rahat kullanılan, sade ve şık görünen bir arayüze sahip. Farklı seçenekler sunarak kişiselleştirme deneyimini tamamen kullanıcıların eline bırakan uygulama sayesinde kalıplar içine girmek yerine tamamen kendi arayüzünüzü oluşturabilirsiniz. Ana ekranınızı düzenleyebilir, parmak hareketi fonksiyonlarını düzenleyebilir, gizlilik ayarlarınızı değiştirebilir ve daha önce kullandığınız launcher'ın son ayarlarını saklayarak daha sonra tekrar dönüş yapabilirsiniz.

Uygulamada farklı tarza sahip arkaplanlar, temalar ve renk seçenekleri mevcut. Uygulamanın en iyi yanı sıradan launcher'ların tersine sadece görsellik sunmak yerine ekstra fonksiyonlar sunarak verimliliği de artırıyor.

Eğer Android cihazınızı kişiselleştirebileceğiniz ücretsiz, sade fakat bir o kadar da şık bir launcher arıyorsanız, Linpus Launcher'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR