Lumific

Lumific
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lumific uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda çok daha kolay bir şekilde fotoğraf galerilerinizi yönetebilirsiniz.

Lumific uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında kullanabilecekleri alternatif galeri uygulamaları arasında yer alıyor ve cihazlarınızla birlikte gelen varsayılan galeri uygulamalarına nazaran daha uygun bir kullanım sunuyor diyebilirim. Kolay kullanılır yapısı ve ücretsiz olması ise tabii ki dikkat çeken diğer yanları arasında. Uygulamanın içerisinde herhangi bir reklam olmadığını da belirtmek gerek.

Uygulama, albümleriniz içerisinde birbirine benzeyen fotoğrafları bulabiliyor ve içlerinden en iyisini seçebiliyor. Böylece albümü gezdiğinizde ilk olarak sevebileceğiniz fotoğraflarla karşılaşıyorsunuz. Eğer fotoğraflarda eğiklik, fazlalıklar veya düzgün olmayan yerler gibi bazı kısımlar varsa bunların otomatik olarak düzenlenmesi ve en iyi hale getirilmesi de yine uygulamanın yapabildikleri arasında.

Hareketli GIF dosyalarını da desteklemesi sayesinde kullanırken animasyonlarınızı da görüntüleyebiliyorsunuz. Kullanırken sağ ve sol parmak hareketleriyle tüm fotoğraf ve albümler arasında da gezebiliyorsunuz.

Fotoğraflarını dostlarıyla paylaşmak isteyen kullanıcılar ise gerekli sosyal paylaşım butonlarını da yine uygulama içerisinde bulabiliyorlar. Fotoğraflarınızı duvar kağıdı yapmak, klasör seçimleri, silme işlemleri gibi pek çok düzenleme operasyonu da yine Lumific'in sunabildikleri arasında. Uygulamanın üreticisi gelecekte video desteğinin ekleneceğini de yine açıklamasında belirtiyor.

Android cihazınızda yeni bir galeri ve fotoğraf yönetimi uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR