Luxury Parking 2.0 (Android)

Luxury Parking

2.0
Luxury Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Luxury Parking mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Luxury Parking oyunculara araç kullanma yeteneklerini konuşturma imkanı veren bir mobil araba park etme oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabetlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir park etme oyunu olan Luxury Parking'de oyunculara güçlü motorlara sahip lüks 4 çeker araçları kullanabilme imkanı veriliyor. SUV kategorisinde yer alan araçları kullanarak karşımıza çıkan engelleri aşmaya ve aracımızı doğru bir ğekilde işaretlenen alana park etmeye çalışıyoruz.

Luxury Parking'de aracımızı park ederken işaretli alanlar içerisinde yol almamız, trafik konilerini devirmemeye, duvarlara ve barikatlara çarpmamamız gerekiyor. Bütün bu işleri yaparken de zamana karşı yarışıyoruz. Oyunda ne kadar kısa sürede aracımızı park edersek o kadar yüksek puan yakalayabiliyoruz.

Luxury Parking çok oyunculu olarak oynanabilecek bir mobil oyun. Oyunda aracınızı dilerseniz dış kamera açısından, dilerseniz iç kokpit kamerasından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca farklı araç seçeneklerine de sahibiz. Oyunun tatmin edici bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR