Match Land 1.0.5 (Android)

Match Land

Match Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Match Land, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Match Land, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu bölümlerin yer aldığı oyunda elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Fantastik bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkan Match Land, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir eşleştirme oyunudur. Birbirinden farklı zorlukta bölümlere sahip olan oyunda elinizi çabuk tutmalı ve düşmanlarınızı ortadan kaldırmalısınız. Oyunda başarılı olmak içim hızlı olmalı ve ekranın alt kısmında gelen itemleri eşleştirmelisiniz. Çok kısa sürede bu işi yapmaya çalışıyor ve ne kadar fazla eşleştirme yaparsanız düşmanınıza o kadar hasar veriyorsunuz. Kaynaklarınızı iyi kullanmanız gereken oyunda harika bir atmosferle karşılaşıyor ve ufak çapta bağımlılık yaşıyorsunuz. 300'den fazla bölüme ve 25 zorlu seviyeye sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. 

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyor ve arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz. Oldukça hoş bir atmosfere sahip olan oyunda kolay bir oynanış yer alıyor. Aynı zamanda eski zamanların retro grafiklerine sahip olan oyunda çok eğleniyorsunuz. Match Land oyununu sakın kaçırmayın.

Match Land oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.