Math Academy 1.0.5 (Android)

Math Academy

Math Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonucu sıfır olan eşitsizlikleri bularak, ekrandaki ızgaraları sıfırlayın!

Kimimizin sevdiği, kimimizin de nefret ettiği Matematiği oyuna dönüştüren ve oldukça keyif verici bir uygulama olan Math Academy uygulaması ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kolaydan zora doğru birçok seviyenin mevcut olduğu Math Academy uygulamasında tek bir amacınız bulunuyor. Izgarada bulunan kareleri kaldırmak için sonucu sıfır olan eşitlikleri bulmanız gerekiyor. Başlangıçta oldukça kolay olan, ancak seviye atladıkça giderek artan sayılar ve işlemler kafanızı karıştıracak gibi görünüyor.

Sonucu sıfır olan işlemleri bulduktan sonra, parmağınızı sayılardan tutarak işlemler üzerinde sürüklemeniz gerekiyor. Eğer doğru tahmin yaptıysanız, ekrandaki yuvarlaklar siliniyor ve diğer eşitlikler üzerinde çalışmaya devam edebiliyorsunuz. Temel olarak çok basit olan ve toplama, çıkarma, çarpma, bölme gibi işlemleri kullanabildiğiniz uygulamada zorluk seviyesi arttıkça işiniz daha da zorlaşıyor. Ne kadar uzun işlem seçerseniz seviyeyi o kadar çabuk bitirebiliyorsunuz.

Matematik ile uğraşmayı sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Math Academy uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilir, zorlu işlemlerin üstesinden gelebilirsiniz.