Mini Football: Mobius 1.2 (Android)

Mini Football: Mobius

1.2
Mini Football: Mobius
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Football: Mobius, Android telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz 2 boyutlu grafiklere sahip futbol oyunudur.

Çılgın Hırsız oyunundan tanıdığımız küçük, sevimli ve tek gözlü kahramanlarımız yeşil sahalarda! Farklı ülkelerden gelen minik kahramanların nefes kesen maçlarına ev sahipliği yapan Mini Football oyunu 2 boyutlu yüksek kalitede grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile sizi içerisine çekecek.

Mini Football: Mobius, her seviyede Android telefon ve tablette aynı akıcılıkta oynanabilen tamamen ücretsiz ve reklamsız bir futbol oyunu. Futbolcuların yerini alan minyonlarımız teke tek maçlara çıkıyor, turnuvalara katılıyorlar.

Tekli ve çoklu oyuncu modunu destekleyen oyuna tüm ülkeler dahil edilmiş. Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 50 ülkeden dilediğinizi seçip oynama şansına sahipsiniz.
Minyonlarla teke tek maçlar yapabildiğiniz, turnuvalara katılabildiğiniz veya kendi oyununuzu kurabildiğiniz bu süper eğlenceli oyunun kontrolleri de oldukça basit tutulmuş. 2 boyutlu olduğundan aşağı, yukarı, sağ ve sol tuşlarını kullanarak atağa geçiyor veya savunma yapıyorsunuz. Ancak kontrollerin basit oluşu heyecanı azaltmıyor. Kimi zaman top aranızda sıkışacak, kimi zaman kendi kalenize doğru gidecek.

Mini Football, 2 boyutlu olmasına rağmen birçok 3 boyutlu futbol oyunundan oldukça eğlenceli.

YORUMLAR