Mobcrush 1.0.280 (Android)

Mobcrush

Mobcrush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobcrush, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynadığınız oyunları canlı yayın yapmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır.

Mobcrush, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir canlı yayın uygulamasıdır. Gamer'ları yakından ilgilendiren bu uygulama ile oynanan oyunların canlı yayını tek tuş ile gerçekleştirilebiliyor.

Gamer'lara özel bir uygulama olarak karşımıza çıkan Mobcrush, turnuvaların izlenebileceği, diğer Gamer'larla bağlantının kurulabileceği ve oynanan oyunların canlı yayınının yapılabileceği bir uygulamadır. Tek dokunuş ile canlı yayın yapabileceğiniz Mobcrush uygulamasında en sevdiğiniz oyun yapımcılarını takip edebilir, popüler Gamer'ları izleyebilir ve kendi profilinizi geliştirebilirsiniz. Kendinize has hayran kitlesi oluşturarak popüler olabilir ve oynadığınız oyunlardan daha fazla zevk alabilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde yeni oyunlar keşfedebilir ve oynanış videolarına göz atabilirsiniz. Öte yandan zorlandığınız bir bölümü geçmek için bu uygulamadan da yararlanabilirsiniz. Gamer'ların sosyal medyası olarak tanımlanan uygulama ile oyunların sürekli içerisinde olacaksınız. 

Uygulama Özellikleri;

  • Direkt olarak canlı yayın başlatma
  • Canlı yayın akışlarını takip edebilme
  • Gerçek zamanlı turnuvaları izleyebilme
  • Yeni oyunları keşfedebilme
  • Hafif boyut

Mobcrush uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR