Modifiyeli Şahin Drift ve Park 1.3 (Android)

Modifiyeli Şahin Drift ve Park

1.3
Modifiyeli Şahin Drift ve Park
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modifiyeli Şahin Drift ve Park, araba oyunu oynamayı sevenler için geliştirilen yeni ve ücretsiz bir Android araba sürme oyunu.

Modifiyeli Şahin Drift ve Park, adından da anlayacağınız üzere araba sürmeyi ve özellikle Şahin marka araba sürmeyi sevenlerin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği bir Android araba oyunu.

Oyunlarda araba sürmekten keyif alıyorsanız, hele bir de arabaları modifiye etmeyi seviyorsanız bu oyun ile uzun bir süre eğlenebilmeniz mümkün oluyor. Şahin arabanızı dilediğiniz gibi modifiye edeceğiniz oyunda, farklı renk seçeneklerini bir araya getirerek hem araba gövdesini hem de jantları uyumlu bir şekilde boyayabiliyorsunuz.

Oyunun güzel yönlerinden bir tanesi ise hem drift yapabilme hem de park etme oyun modlarını aynı anda sunması. Dolayısıyla her iki oyun türünü de sevenlerin yararlanabileceği bir oyun haline geliyor.

40 farklı bölüm bulunan oyunda arabanıza takabileceğiniz 4 farklı spoiler, 4 farklı egsoz, 4 farklı jant, 9 farklı renk ve plaka değiştirme mevcut. Dilediğiniz şekilde araba oluşturmak ve modifiye etmek için oyunu Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR