MojiMe

MojiMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MojiMe uygulamasıyla Android cihazlarınızdan kolayca animasyonlu emojiler yaratabilir ve WeChat üzerinden gönderebilirsiniz.

MojiMe uygulaması, WeChat uygulamasını sık sık kullanan Android cihaz kullanıcılarının cihazlarında bulundurmaktan keyif alacakları uygulamalardan bir tanesi. Zira kendi profil fotoğrafınızı hareketli bir emojiye dönüştürmenize olanak sağlaması ve tamamen ücretsiz olması sayesinde oldukça eğlenceli sonuçlar elde edebileceğinizi söyleyebilirim.

Emojiler son zamanlarda kullanıcıların sohbetleri sırasında eğlenmelerini sağlayan en büyük etkenler arasında yer alıyorlar ve MojiMe'nin bunu animasyonlu bir şekilde kendi fotoğrafınızı kullanarak gerçekleştirebilmesi oldukça etkileyici. Uygulama kendi fotoğraflarınızın yanında arkadaşlarınızın fotoğraflarını da emoji haline getirebiliyor, ayrıca ikili emojiler bile oluşturabiliyorsunuz.

Oluşturabileceğiniz etiketler için oldukça farklı temalar ve karakterler yer aldığı için farklı kombinasyonları deneyebilir ve en güzel sonucu elde edebilirsiniz. Hazırlanan emojileri Facebook üzerinden paylaşmanız ve arkadaşlarınızla ufak oyunlar oynamanız da uygulamayla mümkün olanlar arasında.

Daha sonra kullanmak istediğiniz emojileri bu amaçla kaydedebilmeniz sayesinde aynı hareketli etiketleri birden fazla sohbette dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Eğer sık sık WeChat uygulamasını kullanıyorsanız onu destekleyici olarak hazırlanan MojiMe uygulamasına göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.