Motor Oyunları: Zorlu Yarış

Motor Oyunları: Zorlu Yarış
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motor Oyunları: Zorlu Yarış'ta bir yandan engelleri aşmak bir yandan da altınları toplamak başarının tek anahtarı!

Motor Oyunları: Zorlu Yarış, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli platform oyunları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oyunun hem yerli yapım oyunlar arasında yer alması, hem de oldukça güzel görünen grafik öğelerini başarılı bir fizikle birleştirmiş olması sayesinde pek çok takipçimizin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Dilerseniz oyunun tüm niteliklerine hep beraber bir göz atalım.

Oyunda sahip olduğumuz motoru hazırlanmış olan zorlu parkurlarda sürmemiz ve engelleri aşmamız gerekiyor. Her ne kadar ilk parkurlarda bu iş size biraz kolaymış gibi gelecek olsa da ilerleyen bölümlerde parkurların oldukça yetenek gerektirir bir şekilde zorlaştıklarını söyleyebilirim. Bu nedenle bir bölümü geçmek için çok sayıda deneme yapmanız gerekeceğini unutmayın. Fakat zorluk seviyesinin dengeli bir şekilde artması nedeniyle deneyim kazandıkça bu zorluğu aşmanın yollarını da bulacağınıza eminim.

Motor Oyunları: Zorlu Yarış’ın grafikleri hem üst düzey hem de ekonomik telefonlarda herhangi bir sıkıntı çıkarmayacak şekilde düzenlenmiş. Bu nedenle hem göze hitap ettiğini hem de performans sorunları yaşanmadan akıcı bir şekilde oyunu oynamanıza olanak tanıdığını belirtmek gerek. Oyunun ses öğelerinin yeterli düzeyde olduğunu ve motor sesi gibi konularda bir hata olmadığını söyleyebilirim. Ancak biraz daha çeşitlilik ve daha fazla kalite isteyenlerin beğenmeyecekleri noktaların olabileceğini de unutmamak gerek.

Oyundaki altınları toplayarak yeni karakterleri satın almak mümkün ve bu altınları toplamak için hem hızınızı hem de telefonunuzun eğimini doğru ayarlamanız gerekli. Aksi taktirde karakterimizin bir yerlere çarpması mümkün ve çarpma halinde maalesef parkuru yeniden oynamak gerekiyor. Motorumuzun eğimini telefonu çevirerek sağlıyor, bu esnada da ekranın sağına basarak hızı arttırıyor, soluna basarak da yavaşlatıyor yahut geri geri gidiyoruz.

Yeni bir aksiyon platform oyunu arayanların Motor Oyunları: Zorlu Yarış’a göz atmadan geçmemelerini öneriyorum.

YORUMLAR