Music Control 1.1 (Android)

Music Control

1.1
Music Control
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Control uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki diğer müzik uygulamalarını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Music Control uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz oldukça ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve cihazlarınızdaki müzik oynatımını daha kolay bir şekilde yönetebilmenizi sağlıyor. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve neredeyse yok diyebileceğimiz arayüzü sayesinde kullanırken hiç bir işinizi yarım bırakmanıza da gerek kalmıyor.

Uygulamayı temel anlamıyla açıklamak gerekirse, cihazınızdaki müzik çalma uygulamaları için hazırlanmış ek bir kontrol paneli olduğunu söylemek mümkün. Yani Spotify, Apollo, Google Play Music ve diğer popüler müzik dinleme uygulamalarını aktif hale getirdiğinizde hemen onların kontrolünü alabilen uygulama, masaüstünüzde bir widget olarak yahut açılır bir buton olarak bekliyor. Müzik uygulamalarınızda hangi işlemlerin yapılacağını o uygulamaları açmadan direkt olarak Music Control üzerinden belirleyebiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz bu yeni müzik kontrol panelinin özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Çalan parçayı ve albüm kapağını inceleme
  • Şarkıları ileri veya geri atlama
  • Jack girişinde otomatik olarak aktifleşme
  • Müzik çalınca otomatik aktifleşme
  • Minimal mod ile kolay kullanım

Uygulamanın pek çok müzik çalma uygulamasıyla sorunsuz bir şekilde çalışmasına rağmen tüm uygulamalarla uyumlu çalışacağını da düşünmemek gerekiyor. Bilhassa mobil cihaz üreticilerinin kendi müzik oynatma uygulamalarıyla pek uyumlu olmadığını belirtmek gerek.

Alternatif bir müzik kontrol paneli arayanların göz atmadan geçmemeleri gerekenler arasında.

YORUMLAR