musical.ly 0.8.13 (Android)

musical.ly

musical.ly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Milyonlarca şarkı ve ses efeklerini kullanarak, birbirinden eğlenceli videolar oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Milyonlarca farklı ve eğlenceli ses efekti bulunan musical.ly uygulamasında çeşitli videolar oluşturarak sosyal medya platformlarında yayınlayabiliyorsunuz.

Müzikler, sesler, efektler ile Android cihazlarınızdan ilginç videolar oluşturmanızı sağlayan musical.ly, yeni bir sosyal ağ platformu olarak göze çarpıyor. Örneğin, sevdiğiniz şarkıları söylerken video çekerek, uygulama aracılığıyla şarkıyla senkronize edebilir, hızlı, yavaş ve zaman atlamalı gibi çeşitli araçlarla daha ilginç hale getirebilirsiniz. Milyonlarca ses efekti ve ücretsiz şarkılar bulunan uygulamada unutulmaz videolar hazırlayarak; Instagram, Facebook, Twitter, Messenger, WhatsApp ya da Vine platformlarından sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Milyonlarca ücretsiz şarkı ve ses efektleri,
  • Hızlı, yavaş ve zaman atlamalı hareket efektleri,
  • Videoları kaydedebilme,
  • Dudak senkronizasyonu ile inanılmaz videolar oluşturabilirsiniz,
  • Slow-motion müzik videoları oluşturun.

Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz ve birbirinden farklı unutulmaz videolar oluşturabileceğiniz musical.ly uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR