Musiverse 1.1 (Android)

Musiverse

1.1
Musiverse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Musiverse, renkli, dinamik ve hızlı yapısıyla oyunseverlere aksiyon dolu bir yarış deneyimi yaşatıyor.

Musiverse, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun özellikle müzik dinlemekten ve hız yapmaktan keyif alanlara hitap ediyor.

Oyun genel anlamda herhangi bir sonsuz koşu oyunu gibi çalışıyor. Bol virajla dolu parkurda fütüristik aracımızı kullanarak ilerlemeye çalışıyoruz. Bu esnada bir de rastgele serpiştirilmiş olan puanları toplamamız gerekiyor.

Musiverse'in en güçlü olduğu noktalardan birisi de arkaplanda çalan sesler ve müzikler. Oyunculara kendi müziklerini çalabilme imkanı vermesi, oyunu daha kişisel bir deneyim haline getiriyor. Buna ek olarak grafikler de bir hayli çekici ve dinamik.

Facebook entegrasyonu sunan Musiverse'de elde ettiğimiz puanları dilersek arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz ve bu sayede kendi aramızda rekabet ortamı oluşturabiliyoruz. Hız duygusunu sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Musiverse'i tavsiye ediyoruz.