Mussoumano Game 1.0.5 (Android)

Mussoumano Game

Mussoumano Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mussoumano Game, Mussoumano adında bir karakteri yönettiğimiz zevkli ve zorlu bir koşu oyunudur.

Mussoumano Game, Android’li cihazınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika grafiklere sahip bir sonsuz koşu oyunudur. Genç bir Arap şeyhi olan Mussoumano’nun kaçırılan kız arkadaşlarını bulması için verdiği mücadeleyi temel alan oyunda silahlarla donatılmış deve gibi ilginç öğelerle karşılıyoruz.

Mussoumano Game, hem akıllı telefon hem de tabletlerde oynanabilen hikaye odaklı bir koşu oyunu. Mussoumano’nun kız arkadaşları troller ve düşmanları tarafından kaçırılmış ve Arap şehirlerinden birinde esir tutulmaktadır. Arap şeyhimiz kız arkadaşlarının yerini öğrenir ve onları kurtarmak için yollara düşer.

Reflesklerinizi geliştirmenize yardımcı olan oyun bir Arap şehrinde geçiyor ve yol boyunca karşımıza çeşitli engeller çıkıyor. Gerek deve, gerek uçan halı, gerekse de sihirli bulutun üzerine binerek önümüze çıkan engelleri aşıyoruz. Oyun kolay oynanışa sahip olsa da oldukça dikkat isteyen bir oyun. Zira hem yol boyunca çıkan engellere takılmamalı, hem kız arkadaşlarınızı kurtarmalı, hem de altınları toplayarak yüksek puan elde etmelisiniz. Hiçbir araç kullanmadan sadece koşarak başladığınız oyunda daha uzun mesafe sıçramanıza yardımcı olan deve, silahlarla donatılmış deve, uçan halı gibi öğeleri almak için kazandığınız puanları kullanıyorsunuz.

Mussoumano Game, Arap şehirlerinin o gizemli havasının çok iyi yansıtıldığı basit gibi görünen oynarken zevk alabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu.

YORUMLAR