mymediks

mymediks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

mymediks uygulaması ile sağlık kayıtlarınızı mobil cihazınızda tutabilir, 7/24 ulaşabilirsiniz.

Avea kullanıcılarına özel sunulan mymediks uygulaması ile sağlık kayıtlarınızı mobil cihazınıza kaydedebilir, takibini yapabilirsiniz. Çeşitli hastalıklarınızı detaylı olarak saklayabiliir, randevularınızı takip edebilirsiniz. Aile bireylerinizin de sağlık kayıtlarını kaydedebildiğiniz uygulamada acil durumda erişebilecek kişi bilgileri ekleyebilirsiniz.

Sağlık kayıtlarınızı dosyalamaktan kurtaran mymediks uygulamasını kullanarak tansiyon, şeker, ateş, ağırlık/boy gibi sağlık ölçümlerinizi detaylı olarak saklayabilir, alerijilerinizi, ilaçlarınızı, aşılarınızı, laboratuvar testlerinizin kayıtlarını takip edebilirsiniz. Sağlık sigortası ve sağlık harcamalarınızı kolayca takip etmenize imkan tanıyan uygulama ile hastane, doktor ve randevu kayıtlarınızı tutabilir, takvim ile randevularınızı yönetebilirsiniz.

Sağlığınıza dair her türlü bilgiyi saklamanın yanında, sağlık geçmişinizi görüntüleyebilir ve bu bilgileri doktorlarınızla paylaşabilirsiniz. MEDIK yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek servisi kullanmaya başlayabilirsiniz. (Aylık 2.9TL’dir.)

YORUMLAR