Nova Maze

Nova Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2 sene sonra paralıyken ücretsize dönen son derece eğlenceli bir refleks ve beceri oyunu olan Nova Maze gözlerinizi kamaştıracak.

2013 yılının en çok sevilen mobil oyunlarından biri olan Nova Maze, 2 yıllık bir süreçten sonra artık oyunseverlere ücretsiz olarak sunuluyor. Android telefon ve tablet kullanıcıları için geliştirilen bu oyun gerçek anlamda görsel bir ziyafet sunuyor. Renkelerin ve ışıkların göz alıcılığı ilk göze çarpan şeyler olsa da ciddi anlamda kafa yoracak zorlukta bir refleks ve beceri oyunu ile de karşı karşıyayız.

İz bırakan bir ışık topunu yönettiğiniz oyunda amacınız etrafınızı kuşatan nesnelere çarpmadan her bölümün bitiş noktasına ulaşmak. Bunu yapmadan önce etraftan birçok ekstra puan da toplamanız gerekecektir. Başlangıçta oldukça dingin harita tasarımlarında kontrol kabiliyetinizi geliştirebileceğiniz bir evre oluyor ama sonrasında artan zorluk seviyesiyle birlikte etrafınızda her şeyin hareket ettiğini fark edeceksiniz. Burada amacınız etrafınızda her döngünün zamanlamasını anlamak ve geçebileceğiniz boş aralıklarda keskin hamlelerle devam edebilmek.

Android kullanıcılarına seneler sonra parasız olarak sunulan bir oyun olarak sunulan Nova Maze ikinci baharını yaşayacak gibi görünüyor. Bu tarz girişimler, bana soracak olursa, birçok mobil üretici tarafından gerçekleşmeli. En azından zamanında parası çok gelen oyun klasikleri ücretsiz veya free-to-play sürümlerle yeniden hayat bulabilirler.

YORUMLAR